PRACOWNIA

Poznaj nas lepiejIFA jako Innowacyjna Firma Architektoniczna została założona w 2014 przez architekta Kamila Domachowskiego, jednak korzenie grupy architektonicznej sięgają 2007 roku. Od przeszło 10 lat wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, twórczo reagujemy na Twoje aspiracje i współpracujemy z Tobą, aby uzyskać jak najlepszy projekt.

Image

Obecnie zespół stanowi 10 osób, które ściśle ze sobą współpracują. IFA stara się podejmować współpracę przy tworzeniu projektów innowacyjnych i indywidualnych. 

Tworzymy formy poprzez syntezę, okrajanie z nadmiaru niepotrzebnych wartości, staramy się odnaleźć istotę rzeczy bez zbędnych dodatków. Proces tworzenia zaczynamy od rozmowy z inwestorem, poznania kontekstu przestrzeni, idei, pracy na makiecie, skończywszy na pracy przy komputerze, która jest ostatnim stadium projektowym.


Jak pracujemy

Pasjonujemy się architekturą jako uzupełnieniem natury. Na najwcześniejszych etapach projektowania myślimy o efektywności użytkowania. Nasz doświadczony zespół jest zaangażowany w kompleksową obsługę naszych klientów, tworząc ciekawe, innowacyjne rozwiązania, które naprawdę działają dla ich właścicieli.

Przyjmujemy nowe technologie. Pracujemy na nowoczesnych systemach modelowania przestrzeni. To ogromnie pomaga w zrozumieniu i koordynacji wszystkich ludzi, którzy spotykają się, aby zrealizować budynek.

Współpracujemy z naszymi klientami, konsultantami i współpracownikami, aby stworzyć wspaniałe miejsca dla ludzi.

OFERTA

Nasze specjalizacje

Jesteśmy gotowi do współpracy

Proces tworzenia zaczynamy od rozmowy z inwestorem, poznania kontekstu przestrzeni, idei, pracy na makiecie, skończywszy na pracy przy komputerze, która jest ostatnim stadium projektowym.

Zespół

Poznaj nas lepiej nasz zespół

Kamil Domachowski

Karolina Wood

Maciej Busch

Adrianna Jemioł

Jakub Brzuchański

Magdalena Klimowicz

architekt

Zapraszamy

IFA Group – Biuro Architektoniczne

Adres :

Sarnia 5 , 80-336 Gdańsk Zobacz lokalizację

Dane :

NIP 5922144514   |   REGON 222070017